Zehra Öney
Mobil Pazarlama

Disney Dijital Film Servisinin Kapsamını Amazon ve Microsoft’la Genişletti

Disney’in Şubat 2014 yılında kullanıma sunduğu Disney Movies Anywhere uygulaması, Disney severler için son derece kullanışlı bir film izleme servisi olma özelliğini koruyor. Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars stüdyolarından çıkan filmlerin yapımcısı olan Disney’in tüm bu stüdyoların sunduğu 450 filmin yer aldığı Disney Movies Anywhere uygulaması, şimdiye kadar iOS, Android işletim sistemlerinde kullanılabiliyordu.

iOS üzerinde, kullanıcıların daha önceden iTunes üzerinden satın aldıkları filmleri bir araya getiren, bunun yanı sıra yeni filmler alarak izlemelerini sağlayan Disney Movies Anywhere ayrıca, kullanıcıların aldıkları fiziksel baskı DVD ve Blu-ray’lerdeki kodu kullanarak da kendi dijital kopyalarını oluşturmalarını ve uygulama aracılığıyla izlemelerini sağlıyordu.

Ek olarak Apple TV, Chromecast ve Walmart’ın içerik servisi VUDU’da çalışan uygulama, Disney’in yaptığı anlaşma ile artık Microsoft Xbox 360, Amazon tabletleri, Amazon Fire TV ve Fire TV stick’lerinde kullanılabilecek. Bu özelliği ile hizmet kapsamını genişleten ve daha fazla kullanıcıya ulaşmayı amaçlayan Disney, 15 Eylül’de de Roku ve Android TV için uygulamasını yayınlayacak.

Related posts

Instagram, Keşfet Sayfasına Reklam Almaya Başlayacak

Zehra Öney

Şifre Girmek Out, Yüz Tanıma In

Zehra Öney

Apple Apple Watch’ı 9 Mart’taki Etkinliğinde Piyasaya Sunacak

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi