Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Espadrilleri ile Ünlü Toms, Apple Watch için Kayış Serisini Satışa Sundu

Espadrilleri ile Ünlü Toms, Apple Watch için Kayış Serisini Satışa Sundu

Günümüz dünyasındaki en duyarlı markalardan biri olan Toms, Apple Watch için kayış serisini kullanıma sundu.

Toms, 2006 yılında kurulan ve kısa zamanda kendi özel kitlesini yaratan bir marka. Bunun sebebi ise, sattığı her ürün başına yardıma muhtaç çocuk ya da kişileri desteklemesi. Örneğin bir çift Toms ayakkabı aldığınızda, Toms, yardıma muhtaç bir çocuğa bir çift ayakkabı veriyor. Benzer şekilde, tüketiciler Toms’tan bir gözlük aldığında elde edilen kârın bir bölümü, gelişmekte olan ülkelerdeki görme yeteneği azalmış ya da yok olmuş insanların tedavisinde kullanılıyor. Bu açıdan günümüz dünyasındaki en “duyarlı” markalardan biri olan Toms, Apple Watch için kayış serisini kullanıma sundu.

49 dolar ile 75 dolar arasında değişen fiyatlara sahip olan kayış serisindeki ürünler Toms’un marka logosunda da yer alan klasik desenden, elmas dokumalı motiflere kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Toms, satılan her kayış için ise, ışık sunacak. IEA 2015 verilerine göre, dünyada yaklaşık 1,2 milyar kişi güvenli ve emniyetli elektriğe ulaşımda sorun yaşıyor. Toms ise, SolarAid ve Solar Sister ile yaptığı iş birliği kapsamında, ihtiyacı olanlara güneş enerjisi ile çalışan ışık kaynakları verecek.

Siz de http://www.toms.com/toms-for-apple-watch adresinden hem kayışları görebilir hem de projenin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Related posts

Mobil Uygulama Aboneliklerine Üçüncü Çeyrekte Ne Kadar Ödendi?

Zehra Öney

Samsung Galaxy S6 Lansmanına Katılmaları İçin Çin’de İnsanlara Para Ödedi mi?

Zehra Öney

Facebook Instant Articles 2 Milyon E-Posta Üyeliğine Ulaştı

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi