Zehra Öney
Mobil Pazarlama Mobil ve Dijital Teknolojiler

Airbnb Yeni Seyahat Deneyimi Özelliklerini Kullanıma Sundu

Airbnb Yeni Seyahat Deneyimi Özelliklerini Kullanıma Sundu

Airbnb kullanıcıları kalacak yer hizmeti sunmanın yanı sıra artık farklı şehir turları, etkinlikler ve kuaför, spor gibi öneriler de sunabilecekler.

Dünyanın en çok tercih edilen konaklama servislerinden biri olan Airbnb, güncellediği mobil uygulaması ve web sitesi ile kullanıcılarına artık konaklama dışında pek çok yeni alternatif sunmaya başladı.

Eylül ayında Trip4Real’i satın alan Airbnb’nin, sunduğu servisin kapsamını genişletme üzerinde çalıştığını blogumda paylaşmıştım. Bir süredir beta olarak test edilen özellikler artık tüm kullanıcıların erişimine sunuldu.

Artık Airbnb kullanıcıları kalacak yer hizmeti sunmanın yanı sıra, farklı şehir turları, etkinlikler ve kuaför, spor gibi öneriler de sunabilecekler.

Airbnb’nin uygulaması ve web sitesinde halihazırda klasik müzik dinletilerinden kabare şovlarına, şarap tadımından sörf yapmaya kadar pek çok deneyim yer alıyor. Airbnb CEO’su Brian Chesky, pek çok etkinliğin 200 dolardan daha az bir ücrete sahip olduğunu belirtti.

Airbnb yaptığı bu yenilik ile iş hacmini artırırken aynı zamanda kullanıcıların tercih ettiği etkinlikleri de takip ederek daha kişiselleştirilmiş seyahat önerileri sunabilecek.

Related posts

Bu Yıl Dijital, Televizyonu Geçecek

Zehra Öney

Türkiye’deki Dijital ve Mobil Reklam Yatırımları %22 Oranında Arttı

Zehra Öney

Twitter, Lightning ile Yeni Bir Deneyim Sunmaya Hazırlanıyor

Zehra Öney

1 comment

Comments are closed.

Zehra Öney
Web Sitesi