Zehra Öney
Sosyal Medya

Facebook At Work Geniş Çaplı Kullanıma Sunulacak -Yeniden

Facebook’un, düzenlemeleri tamamlanan Facebook at Work’ü önümüzdeki haftalarda geniş çaplı olarak kullanma sunması bekleniyor.

Facebook uzun süredir iş dünyasıyla ilgili çalışmalar yapıyor. Bunun ilk meyvelerinden biri olan Facebook at Work, geçtiğimiz sene Ocak ayında kullanıcılara sunulmuş ve haberi blog’umda sizlerle paylaşmıştım.

Halihazırda bir buçuk seneden bu yana aktif bir şekilde yayında olan Facebook at Work’ün geliştirmeleri devam ediyor, aynı zamanda Royal Bank of Scotland gibi büyük şirketlerdeki çalışanların Facebook at Work kayıtları yapılıyordu.

Facebook’un, düzenlemeleri tamamlanan Facebook at Work’ü önümüzdeki haftalarda geniş çaplı olarak kullanma sunması bekleniyor. Yeniden lansmanla ilgili detayların bir bölümü ise netleşti.

Şirketler, çalışanları için bireysel Facebook at Work ücreti ödeyecekler. Bu sayede örneğin bir çalışan işten ayrıldığında onun için ödeme yapmaya gerek kalmayacak. Bunun yanı sıra, bireysel ödeme sistemiyle, Facebook kendi işinde çalışan kullanıcıların da Facebook at Work’e katılmasını daha ekonomik hale getirmiş olacak.

Facebook at Work, Asana gibi servislerle entegre ya da ortak çalışma özelliğine sahip olacak.
Facebook at Work’te “Haber Kaynağı” yerine “İş Kaynağı” akışı olacak ve kullanıcılar fikir alışverişi ve iş takibini yapabilecekler. Ek olarak sesli ve görüntülü iletişim de mümkün olacak.

Facebook at Work’ün iş dünyasında ne kadar başarılı olacağını hep birlikte göreceğiz.

Related posts

YouTube Komünite Sayfasını Yayına Aldı

Zehra Öney

Meerkat Facebook ile Yakınlaşmaya Başladı

Zehra Öney

Google, Bir Oyun Platformu Üzerinde Çalışıyor

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi