Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Garmin Lüks Akıllı Saatini Tanıttı

1989 yılından bu yana otomobil, hava, deniz ve dış mekanlar için GPS teknolojisi geliştiren Garmin, aynı zamanda giyilebilir teknoloji alanında da faaliyet gösteriyor. Şimdiye dek giyilebilir teknoloji alanında farklı segmentlerde bileklik ve akıllı saat geliştiren şirket, lüks segmente de giriş yapmaya hazırlanıyor.

Tanıtılan yeni akıllı saat Fenix Chronos, tasarımının yanı sıra, özellikleriyle de öne çıkıyor.

1.2 inç her zaman açık ekrana sahip olan akıllı saatin çözünürlüğü ise 218 x 218 piksel. 180 mAh bataryaya sahip olan cihazın batarya ömrü, kullanılan moda göre değişiyor. UltraTrac modda 25 saate kadar kullanım sunan cihaz, GPS training modunda 13 saate kadar, saat modunda ise 1 haftaya kadar kullanılabilir.

Fenix Chronos’un en önemli özelliklerinden biri de, pek çok farklı aktivite için özelliklerinin bulunması. Örneğin golf için mesafeleri takip ederken, aynı zamanda oyunla ilgili istatistikleri ve skorları da kaydedebilen saat, yüzme alanında ise aktivite takibini havuz ya da açık denize uygun olarak yapıyor. Bisiklet, kayak, kürek ve koşu için de farklı takip seçenekleri bulunan cihaz aynı zamanda Bluetooth bağlantıya da sahip.

899,99 dolar başlangıç fiyatına sahip olan akıllı saatin Titanium Hybrid kayışlı modelinin fiyatı ise 1.499,99 dolar.

Related posts

Xiaomi İlk Android One Telefonunu Kullanıma Sunacak

Zehra Öney

iPhone 6s İlk Hafta Sonunda 13 Milyon Adet Satıldı

Zehra Öney

Windows 10 Eylül Ayında Mobil İçin Yayınlanacak

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi