Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Trend Teknolojiler

Kullanıcılar Sağlık ve Fitness Uygulamalarını Ne Sıklıkta Kullanıyorlar?

Kullanıcılar Sağlık ve Fitness Uygulamalarını Ne Sıklıkta Kullanıyorlar?

Kullanıcıların büyük çoğunluğu, haftada 2 ila 5 kez sağlık/fitness uygulaması kullandığını belirtiyor.

Sağlık ve fitness uygulamaları, uygulama dükkanlarının son derece popüler alt dallarından birini oluşturuyor. Kullanıcıların günlük programlarını oluşturabildikleri, günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel olarak aktivitelerini takip edebildikleri, antrenman ya da beslenme önerileri alabildikleri ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebildikleri sağlık ve fitness uygulamalarının kullanımı da gün geçtikçe artıyor. Peki kullanıcılar sağlık ve fitness uygulamalarını ne sıklıkta kullanıyorlar?

Flurry Analytics tarafından yapılan ve eMarketer tarafından yayınlanan araştırma, dünya çapındaki kullanıcıların sağlık ve fitness uygulamalarını kullanma alışkanlıklarına odaklanıyor. Araştırma katılımcılarının %33’ü, uygulamalarını haftada 2 ila 5 kez kullandığını belirtiyor.

Katılımcıların %26’sı haftada 10 defadan fazla sağlık ve fitness uygulamalarını kullandığını belirtirken %25’i haftada bir kez kullandığını söylüyor.

Katılımcıların %16’sı ise sağlık ve fitness uygulamalarını haftada 6 ila 10 kez arasında kullandığını belirtmiş durumda.

Peki siz hangi sağlık/fitness uygulamalarını kullanıyorsunuz?

Related posts

Yapay Zeka Sayesinde Müzikte de Üretim Süreci Değişmeye Başladı

Zehra Öney

Alibaba Çin’deki Gelirlerinin Yüzde 75’ini Mobilden Elde Ediyor

Zehra Öney

Instagram’a Canlı Video Özelliği Geliyor

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi