Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Vizyonda 7 Yeni Film Var

Animasyondan aksiyona, dramdan komediye bu hafta sinemalarda 7 yeni film var. Haftanın en iddialı filmi Avengers serisinin devam filmi olan Yenilmezler: Ultron Çağı. Robert Downey Jr’dan Chris Evans ve Mark Ruffalo’ya kadar pek çok yıldız ismin yer aldığı film gişede de çok iddialı olacak.

Haftanın diğer iddialı filmi ise Wim Wenders ve Juliano Salgado’nun uzun dönemli iş birliğinin meyvesi olan biyografik belgesel Toprağın Tuzu: Salgado’nun fotoğrafları üzerinden tarihin izini süren film sadece fotoğraf severlere değil, geniş bir kesime hitap ediyor.

Haftanın bir diğer filmi ise Lulu Wang’ın yönetimindeki Aşkı Bulunca. Jack Huston ve Brit Marling’in başrolünde yer aldığı film keyifli olduğu kadar dokunaklı bir aşk hikayesi.

Karlar Kraliçesi 2 ise, 2012’de gösterime giren Karlar Kraliçesi’nin devam filmi: İlk filmi sevenler bu filmi de kaçırmayacaklardır.

Haftanın yerli yapımları ise, Fuat Yılmaz’ın yönettiği korku filmi Ezan, Murat Şensoy’un yönetimindeki Tehlikeyle Flört, Nesimi Yetik filmi Toz Ruhu ve Emre Budak’ın yönettiği Yolunda A.Ş.

Related posts

Grinin 50 Tonu, Beni Unutma ile Birlikte 7 Yeni Film Gösterimde

Zehra Öney

Tüketiciler Bu Yıl Mobil Cihazlarında 800 Saat Geçirecek

Zehra Öney

Facebook Dijital Para Birimini Açıkladı

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi