Zehra Öney
Artırılmış Gerçeklik Blıppar Event Mobil ve Dijital Teknolojiler

Web Summit Bugün Dublin’de Başlıyor

Blippar Kurucusu ve CEO’su Ambarish Mitra, Web Summit kapsamında “Rise of the visuals and decline of the written word” başlıklı sunumunu yapacak.

İlk olarak 2010 yılında İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen ve o günden bu yana katılımcı sayısı sürekli artan ve geçtiğimiz sene 110 ülkeden 22.000 konuğu ağırlayan Web Summit, dünyadaki en iyi teknoloji konferansı olarak biliniyor. Bu yıl 30.000’den fazla katılımcıyı ağırlaması beklenen Web Summit 3 Kasım’da başlayacak.

Yılın en büyük teknoloji etkinliği için Blippar ailesi olarak biz de hazırız: 700’den fazla konuşmacının sahne alacağı Web Summit’in birinci gününde, Blippar Kurucusu ve CEO’su Ambarish Mitra da, Content Sahnesi’nde “Rise of the visuals and decline of the written word” başlıklı sunumunu yapacak. Ambarish Mitra, konuşmasında internetin görsel evriminin ve yazılı sözcüklerin gerilemesinin görsel canlandırmayı nasıl yükselttiğini katılımcılarla paylaşacak. Kendimizi ifade etme biçimlerimizdeki değişimin günümüz iletişimini nasıl değiştirdiğini ve yeni neslin tüketicileriyle nasıl etkileşime girebileceğimizi anlatacak. Dublin yerel saatiyle 13.45’te başlayacak olan Ambarish Mitra’nın sunumunda, Blippar’ın görsel arama motoru özelliği de yer alacak.

Web Summit’te ayrıca Pixar’ın Başkanı Ed Catmull, Microsoft İş Gelişme Başkan Yardımcısı  Peggy Johnson, Forbes’un Yönetici Editörü Bruce Upbin, Facebook’un Teknolojiden Sorumlu Başkanı Mike Schroepfer, Coca-Cola Bilişim Daire Başkanı Alan Boehme, Basecamp Kurucusu David Heinemeier, Slack’in Kurucu Ortağı ve CEO’su  Stewart Butterfield gibi çok önemli katılımcılar sunumlarıyla sahne alacak. Web Summit’in Türkiye’den tek konuşmacısı ise THY’nin İnteraktif Pazarlama İletişim Müdürü Neşet Dereli olacak.

Web  Summit’i sosyal medyadan canlı olarak takip etmek için https://websummit.net/live-on-social-media adresini ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Yeni Emoji’ler ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Zehra Öney

2015’in En Hızlı Büyüyen Uygulaması Facebook Messenger Oldu

Zehra Öney

Samsung Yayınlayacağı Güncelleme ile Galaxy Note 7’leri Kullanılamaz Hale Getirecek

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi