Zehra Öney
Sosyal Yaşam

Bu Hafta 9 Yeni Film Vizyonda | 8 Mart

Bu hafta 4’ü yerli olmak üzere 9 yeni film vizyona girdi.

Bu haftanın en iddialı filmi ise, kendine özgü yönetmen Tim Burton’ın son filmi Büyük Gözler. Amerikalı ünlü ressam Margaret Keane’in eşiyle arasındaki güç mücadelesine odaklanan film etkili bir biyografi. Filmin başrollerinde ise Christopher Waltz ve Amy Adams paylaşıyor.

Aksiyon severler için bu haftanın alternatifi ise Neil Blomkamp’ın yönettiği Chappie. Apokaliptik bir gelecek tablosu çizen filmdeki insanlar ve robotlar arasındaki mücadeleyi izliyoruz. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hugh Jackman ve Sigourney Weaver gibi ünlü isimler yer alıyor.

Havana’ya Dönüş, romantik komedi sevenler için iyi bir alternatif. Özellikle Akdeniz insanlarının sıcaklığını özlediyseniz bu film tam size göre olabilir.

Damien Szifron’un yönettiği Asabiyim Ben gerilim ve komediyi aynı potada eritirken, Lazarus Etkisi ise korku severleri bekliyor: Filmin ismi konusu hakkında biraz ipucu veriyor.

Haftanın yerli filmleri ise Caner Erzincan’ın yönettiği Yeni Dünya, Caner Alper ve Mehmet Binay’ın ortak yönetimindeki Çekmeceler, İlksen Başarır’ın yönettiği Bir Varmış Bir Yokmuş ve Şahin Derun’un yönettiği Murat Kaptan…

Related posts

Suudi Arabistan Tarafından Vatandaşlık Verilen Robot Sophia’yı Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Zehra Öney

Birleşik Krallık’ta Akıllı Telefon Kullanımı Yüzde 62’yi Geçti

Zehra Öney

Bekarlar Günü’nden “Global Alışveriş Festivali”ne

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi