Zehra Öney
Event

Cannes Lions 2016’da Türkiye’den Kısa Listeye Giren İşler

Cannes Lions 2016’da Türkiye’den Kısa Listeye Giren İşler

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin üçüncü günü devam ederken, açıklanan kısa listelerde Türkiye’den de işler yer alıyor. İşte Direct Lions, Glass Lions, Radio Lions, Design Lions, PR Lions ve Outdoor Lions kategorilerinde Türkiye’den kısa listeye giren işler:

Concept’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Sansürün Tipografisi” Desing Lions (Typography: Poster) kısa listesinde. (https://vimeo.com/129554535)

TBWA\İstanbul’un Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Gay Turtle” çalışması, PR Lions (Social Community Building / Management ve Public Affairs & Lobbying) ve Direct Lions (Low Budget Campaign) kategorilerinde kısa listede yer aldı. (https://www.youtube.com/watch?v=8VY457e5Hgg)

TBWA\İstanbul’un Hürriyet için hazırladığı “X-Ray Records” işi, PR Lions (Media & Publications) kategorisinde kısa listede yer almayı başardı. (https://vimeo.com/166972601)

olympus-neon-3Rafineri’nin Olympus için hazırladığı “Neon” çalışması, Outdoor Lions (Home Appliances, Furnishings, Consumer Electronics & Technology) kategorisinde kısa listede.

4129Grey’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Biber Gazı Mum” çalışması, Direct Lions (Use of Ambient Media: Small Scale) kategorisinde kısa listede yer almayı başardı. (https://vimeo.com/143737555)

Y&R Team Red İstanbul’un Vodafone için hazırladığı “Vodafone Red Light 2.0” çalışması Glass Lions’ta kısa listeye seçildi. (https://vimeo.com/163714864)

Havas Worldwide İstanbul’un Açık Radyo için hazırladığı “Newssong” çalışması da Radio Lions (Media & Publications) kategorisinde kısa listede. (https://www.youtube.com/watch?v=dDi6iVayn9M)

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde ülkemizi temsil eden tüm işlere başarılar diliyorum.

Related posts

Kablosuz Şarj Konusunda “Sınırlar” Kalkıyor

Zehra Öney

Ürünlerinizi İnteraktif Hale Getirin | TechnoLogic

Zehra Öney

Walmart’tan Amazon’un Prime Day’ine Yanıt Gecikmedi

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi