Zehra Öney
Event

Cannes Lions 2016’da Türkiye’den Kısa Listeye Giren İşler

Cannes Lions 2016’da Türkiye’den Kısa Listeye Giren İşler

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin üçüncü günü devam ederken, açıklanan kısa listelerde Türkiye’den de işler yer alıyor. İşte Direct Lions, Glass Lions, Radio Lions, Design Lions, PR Lions ve Outdoor Lions kategorilerinde Türkiye’den kısa listeye giren işler:

Concept’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Sansürün Tipografisi” Desing Lions (Typography: Poster) kısa listesinde. (https://vimeo.com/129554535)

TBWA\İstanbul’un Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Gay Turtle” çalışması, PR Lions (Social Community Building / Management ve Public Affairs & Lobbying) ve Direct Lions (Low Budget Campaign) kategorilerinde kısa listede yer aldı. (https://www.youtube.com/watch?v=8VY457e5Hgg)

TBWA\İstanbul’un Hürriyet için hazırladığı “X-Ray Records” işi, PR Lions (Media & Publications) kategorisinde kısa listede yer almayı başardı. (https://vimeo.com/166972601)

olympus-neon-3Rafineri’nin Olympus için hazırladığı “Neon” çalışması, Outdoor Lions (Home Appliances, Furnishings, Consumer Electronics & Technology) kategorisinde kısa listede.

4129Grey’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi için hazırladığı “Biber Gazı Mum” çalışması, Direct Lions (Use of Ambient Media: Small Scale) kategorisinde kısa listede yer almayı başardı. (https://vimeo.com/143737555)

Y&R Team Red İstanbul’un Vodafone için hazırladığı “Vodafone Red Light 2.0” çalışması Glass Lions’ta kısa listeye seçildi. (https://vimeo.com/163714864)

Havas Worldwide İstanbul’un Açık Radyo için hazırladığı “Newssong” çalışması da Radio Lions (Media & Publications) kategorisinde kısa listede. (https://www.youtube.com/watch?v=dDi6iVayn9M)

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde ülkemizi temsil eden tüm işlere başarılar diliyorum.

Related posts

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali Kapılarını Açtı

Zehra Öney

Apple, Yeni Etkinliğinde Neler Tanıtacak?

Zehra Öney

ZEHRA ÖNEY: “Ürünlerinizi İnteraktif Hale Getirin!” | Texno Trend

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi