Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler Sosyal Medya

Disney, Snapchat Özelinde Orijinal The Bachelor Bölümleri Yayınlayacak

Disney, Snapchat Özelinde Orijinal The Bachelor Bölümleri Yayınlayacak

Disney günümüzün en popüler uygulamalarından Snapchat’te The Bachelor için orijinal bölümler yayınlayacak.

Snapchat’in popülerliği hepimizin malumu. Facebook’un satın alma teklifini reddeden ve gün geçtikçe popülerleşen uygulama, özellikle gençler arasında en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor. “Cool” Snapchat uygulaması, markalar için de gençlere ulaşmanın en etkili yollarından biri. 2017 yılında halka arza hazırlanan Snapchat, Eylül ayında ismini de Snap, Inc. olarak değiştirmişti.

Snapchat ile ilgili son gelişme ise son derece heyecan verici. Dünyanın en büyük eğlence şirketlerinden biri olan Disney, Snapchat özelinde orijinal bölümler yayınlayacağını duyurdu. Amerika Birleşik Devletleri’nde 2002’den bu yana 205 bölümü yayınlanan reality şov “The Bachelor”, her bölümünde ortalama 7 milyon izleyiciyi ekran başına çekiyor. Ayrıca, The Bachelorette, Bachelor Pad, Bachelor in Paradise, Bachelor in Paradise: After Paradise gibi talk şovlardan diğer şovlara kadar geniş bir yelpazeye ulaşan The Bachelor, “Watch Party: The Bachelor” ismiyle Snapchat’te sevenleri ile buluşacak.

İlk bölümü 3 Ocak’ta yayınlanacak olan bölümler, ortalama 3 ila 5 dakika uzunluğunda olacak. Snapchat kullanıcıları ise yayın tarihinden itibaren 24 saat boyunca ilgili bölümü Snapchat üzerinden izleyebilecekler.

Disney ayrıca diğer programları için de sadece Snapchat özelinde orijinal programlar yayınlayacağını duyurdu.

Related posts

Street Fighter Artırılmış Gerçeklikle Buluştu

Zehra Öney

Google Android Wear 2.0 Lansmanını İki Yeni Saat Modeliyle Yapacak

Zehra Öney

Kanada, İntiharla Mücadelede Yapay Zekayı Kullanacak

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi