Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Google Android Wear 2.0 Lansmanını İki Yeni Saat Modeliyle Yapacak

Google Android Wear 2.0 Lansmanını İki Yeni Saat Modeliyle Yapacak

Google Android Wear 2.0 lansmanı için iki yeni saat modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Akıllı saat piyasasında önemli bir yere sahip olan Google’ın Android Wear işletim sisteminin ikinci sürümünün 2017 yılında yayınlanması bekleniyor. Android Wear’ın 2.0 versiyonunda, yeni kullanıcı arayüzü, telefonunuz yanınızda olmasa bile çalışabilecek ayrı uygulamalar, bulut için doğrudan ağ bağlantısı, mesajlar için yeni giriş metotları sunulacak.

Google, Android Wear 2.0 lansmanını ise iki saat modeliyle yapacak. BU saatler, Google ya da Pixel markasını taşımayacak. Google, bu saatlerin üretiminde iş ortakları ile birlikte çalışıyor. The Verge haberine göre saatler, üreticilerinin markasını taşıyacak.

Android Wear 2.0, ilk önce bu iki akıllı saat için yayınlanıyor olacak. Daha sonra kademeli olarak seçilen Android Wear cihazları için güncelleme aktif hale gelecek. Android Wear 2.0 güncellemesi, pazardaki tüm Android saatleri kapsamıyor olacak. Moto 360, LG Watch R ve Urbane modelleri, Tag Heurer Connected, Fossil Q serisi, Michael Kors Access serisi, Asus ve Huawei saatler Android Wear 2.0 güncellemesini alacaklar.

Related posts

Facebook F8 Konferansı’nda Pek Çok Yenilik Duyurdu

Zehra Öney

Cep Telefonlarında Esnek Ekranlara Doğru

Zehra Öney

Samsung Galaxy Note 7’nin Satışları Neden Durdu? Şimdi Ne Olacak?

Zehra Öney

Leave a Comment

Zehra Öney
Web Sitesi