Zehra Öney
Mobil ve Dijital Teknolojiler

Google Android Wear 2.0 Lansmanını İki Yeni Saat Modeliyle Yapacak

Google Android Wear 2.0 Lansmanını İki Yeni Saat Modeliyle Yapacak

Google Android Wear 2.0 lansmanı için iki yeni saat modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

Akıllı saat piyasasında önemli bir yere sahip olan Google’ın Android Wear işletim sisteminin ikinci sürümünün 2017 yılında yayınlanması bekleniyor. Android Wear’ın 2.0 versiyonunda, yeni kullanıcı arayüzü, telefonunuz yanınızda olmasa bile çalışabilecek ayrı uygulamalar, bulut için doğrudan ağ bağlantısı, mesajlar için yeni giriş metotları sunulacak.

Google, Android Wear 2.0 lansmanını ise iki saat modeliyle yapacak. BU saatler, Google ya da Pixel markasını taşımayacak. Google, bu saatlerin üretiminde iş ortakları ile birlikte çalışıyor. The Verge haberine göre saatler, üreticilerinin markasını taşıyacak.

Android Wear 2.0, ilk önce bu iki akıllı saat için yayınlanıyor olacak. Daha sonra kademeli olarak seçilen Android Wear cihazları için güncelleme aktif hale gelecek. Android Wear 2.0 güncellemesi, pazardaki tüm Android saatleri kapsamıyor olacak. Moto 360, LG Watch R ve Urbane modelleri, Tag Heurer Connected, Fossil Q serisi, Michael Kors Access serisi, Asus ve Huawei saatler Android Wear 2.0 güncellemesini alacaklar.

Related posts

2017’de Markalar Ne Kadar Telefon Sattı?

Zehra Öney

Apple Music Öğrencilere Yüzde 50 İndirimli Üyelik Sunmaya Başladı

Zehra Öney

Oculus Rift, Yarından İtibaren Dağıtıma Çıkıyor

Zehra Öney
Zehra Öney
Web Sitesi